Опубликовано вчера

Ajutor jurist

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 9 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un Ajutor de jurist dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ai studii în domeniu și ești pasionat de drept, această oportunitate este pentru tine!

Ce oferim:

  • Program de lucru: Luni - Vineri 9:00 - 18:00, Sâmbătă 9:00 - 14:00
  • Salariu: de la 9,000 lei, cu posibilitate de creștere în funcție de performanță
  • Mediu de lucru dinamic: colaborezi într-o echipă profesionistă și prietenoasă

Responsabilitățile tale vor include:

  • Asistența în gestionarea contractelor și documentației legale
  • Lucrul cu asigurările și asigurarea conformității legale
  • Îndeplinirea task-urilor specifice solicitate de juristul principal

Cerințe:

  • Studii în domeniul dreptului
  • Experiența anterioară este binevenită, dar nu obligatorie
  • Abilități de organizare, atenție la detalii și capacitatea de a lucra în echipă

Dacă ești interesat de această oportunitate și dorești să te dezvolți profesional în domeniul juridic, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la platformacar.hr01@gmail.com sau să ne contactezi la [показать номер]060665557.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru! Te așteptăm cu nerăbdare!

О компании

PlatformaCar — это компания, специализирующаяся на национальных грузоперевозках.

Мы предлагаем широкий спектр услуг, включая эвакуацию, манипуляции с грузами и транспортировку различной продукции. В нашем парке имеются современные эвакуаторы, манипуляторы и грузовые автомобили, что позволяет нам эффективно решать любые задачи по перевозке.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?