Publicat Ieri

Ajutor jurist

Informații de bază

Salariu:
de la 9 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un Ajutor de jurist dedicat și motivat pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ai studii în domeniu și ești pasionat de drept, această oportunitate este pentru tine!

Ce oferim:

  • Program de lucru: Luni - Vineri 9:00 - 18:00, Sâmbătă 9:00 - 14:00
  • Salariu: de la 9,000 lei, cu posibilitate de creștere în funcție de performanță
  • Mediu de lucru dinamic: colaborezi într-o echipă profesionistă și prietenoasă

Responsabilitățile tale vor include:

  • Asistența în gestionarea contractelor și documentației legale
  • Lucrul cu asigurările și asigurarea conformității legale
  • Îndeplinirea task-urilor specifice solicitate de juristul principal

Cerințe:

  • Studii în domeniul dreptului
  • Experiența anterioară este binevenită, dar nu obligatorie
  • Abilități de organizare, atenție la detalii și capacitatea de a lucra în echipă

Dacă ești interesat de această oportunitate și dorești să te dezvolți profesional în domeniul juridic, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău la platformacar.hr01@gmail.com sau să ne contactezi la [vezi telefon]060665557.

Alătură-te echipei noastre și contribuie la succesul nostru! Te așteptăm cu nerăbdare!

Trimite CV

Despre companie

PlatformaCar este o companie specializată în transportul național de mărfuri.

Oferim o gamă largă de servicii, inclusiv evacuare, manipularea mărfurilor și transportul diverselor produse. În parc avem evacuatoare moderne, manipulatoare și camioane de marfă, ceea ce ne permite să rezolvăm eficient orice sarcină de transport.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani