Опубликовано вчера

Bona

Основная информация

Зарплата:
800 EUR
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Бузэу, За границей, Румыния

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu copii
  • Capabilă să pregătească mese simple pentru copii și să întrețină igiena acestora
  • Disponibilitatea de a călători în străinătate
  • Mai multe abilități, așa cum ar fi abilitățile lingvistice suplimentare sau abilitățile muzicale, vor fi considerate un plus

Responsabilitățile candidatului

  • Asigurarea unei îngrijiri sigure și iubitoare pentru un copil de 1 an
  • Planificarea și implementarea programelor de activități zilnice
  • Monitorizarea dezvoltării fizice și emoționale a copilului
  • Respectarea programului copilului, inclusiv somn, mese și activități recreative
  • Mentenanța igienii personale a copilului
  • Păstrarea în condiții de siguranță și igienice a casei și a obiectelor personale ale copilului

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți profesionist, iubitor de copii și vă îndepliniți criteriile de mai sus, vă invităm să aplicați pentru acest post trimițând CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Румыния, FOCSANI, STR REVOLUTIEI NR 13
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?