Publicat Ieri

Bona

Informații de bază

Salariu:
800 EUR
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buzău, În străinătate, România

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu copii
  • Capabilă să pregătească mese simple pentru copii și să întrețină igiena acestora
  • Disponibilitatea de a călători în străinătate
  • Mai multe abilități, așa cum ar fi abilitățile lingvistice suplimentare sau abilitățile muzicale, vor fi considerate un plus

Responsabilitățile candidatului

  • Asigurarea unei îngrijiri sigure și iubitoare pentru un copil de 1 an
  • Planificarea și implementarea programelor de activități zilnice
  • Monitorizarea dezvoltării fizice și emoționale a copilului
  • Respectarea programului copilului, inclusiv somn, mese și activități recreative
  • Mentenanța igienii personale a copilului
  • Păstrarea în condiții de siguranță și igienice a casei și a obiectelor personale ale copilului

Procesul de depunere a candidaturii

Dacă sunteți profesionist, iubitor de copii și vă îndepliniți criteriile de mai sus, vă invităm să aplicați pentru acest post trimițând CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
România, FOCSANI, STR REVOLUTIEI NR 13
Număr de contact:
Încă ești în căutarea unui loc de muncă sau poate cauți angajați pentru firma ta?