Опубликовано вчера

Specialist aranjare coafură (fără freză)

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Part-time, Гибкий график
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Căutăm un specialist pasionat de aranjarea coafurilor, care să se alăture echipei noastre! Dacă ești creativ(ă), ai simț estetic și îți place să transformi look-ul clienților fără a freza, te invităm să aplici!

Ce oferim:
  • Program de muncă flexibil, part time
  • Un mediu de lucru prietenos și profesional
  • Posibilitatea de a-ți exprima creativitatea
  • Oportunități de dezvoltare și formare profesională

Cerințe:

  • Experiență în aranjarea/coafarea părului (fără freză)
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
  • Pasiune pentru frumos și atenție la detalii
  • Capacitatea de a lucra în echipă, dar și independent

Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei și ordinii în spațiul de lucru
  • Asigurarea unui serviciu de calitate superioară pentru clienți

Dacă te regăsești în acest profil și ești gata să faci parte din echipa noastră, te așteptăm cu un CV la adresă de e-mail sau ne poți contacta la număr de telefon.

Deadline aplicații: 25 Octombrie 2024

Fă-ți vocea auzită și contribuie la transformarea frumuseții alături de noi!

Lychee Head Spa
Locație: Botanica, bd.Decebal 99K

Ключевые навыки
Etica în muncă Învățare continuă Empatie Creativitate Adaptabilitate

Преимущества

Кофе / чай / снеки

Tренинги

Рабочая форма

Гибкий рабочий график

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Decebal 99
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?