Publicat Ieri

Specialist aranjare coafură (fără freză)

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Part-time, Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Căutăm un specialist pasionat de aranjarea coafurilor, care să se alăture echipei noastre! Dacă ești creativ(ă), ai simț estetic și îți place să transformi look-ul clienților fără a freza, te invităm să aplici!

Ce oferim:
  • Program de muncă flexibil, part time
  • Un mediu de lucru prietenos și profesional
  • Posibilitatea de a-ți exprima creativitatea
  • Oportunități de dezvoltare și formare profesională

Cerințe:

  • Experiență în aranjarea/coafarea părului (fără freză)
  • Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții
  • Pasiune pentru frumos și atenție la detalii
  • Capacitatea de a lucra în echipă, dar și independent

Responsabilități:

  • Menținerea curățeniei și ordinii în spațiul de lucru
  • Asigurarea unui serviciu de calitate superioară pentru clienți

Dacă te regăsești în acest profil și ești gata să faci parte din echipa noastră, te așteptăm cu un CV la adresă de e-mail sau ne poți contacta la număr de telefon.

Deadline aplicații: 25 Octombrie 2024

Fă-ți vocea auzită și contribuie la transformarea frumuseții alături de noi!

Lychee Head Spa
Locație: Botanica, bd.Decebal 99K

Abilități cheie
Etica în muncă Învățare continuă Empatie Creativitate Adaptabilitate
Trimite CV

Beneficii

Ceai / cafea / snacksuri

Traininguri

Uniformă

Program flexibil

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Decebal 99