Опубликовано вчера

Manager de vânzări automobile

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Platforma Car, unul dintre liderii pieței auto din Chișinău, caută un Manager de vânzări automobile determinat și motivat. Acest rol implică gestionarea și îmbunătățirea vânzărilor auto. Candidatul ideal trebuie să aibă abilități excelente de comunicare, capacitatea de a construi relații solide cu clienții și o înțelegere profundă a proceselor și strategiilor de vânzare.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență în vânzări de minimum 2 ani;
  • Excelente abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoștințe solide privind piața auto;
  • Dorința de a îmbunătăți continuu performanțele;
  • Abilități bune de organizare și planificare;
  • Permis de conducere cat. B.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea procesului de vânzare de la inițial până la final;
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea celor mai relevante soluții;
  • Menținerea unei relații bune cu clienții existenți și atragerea celor noi;
  • Pregătirea și prezentarea periodică a rapoartelor de vânzări;
  • Colaborarea cu echipa pentru a îmbunătăți strategiile de vânzare.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, cu ocazia de a lucra într-o echipă de profesioniști. Pachet salarial atractiv, de la suma de 15000 MDL, precum și posibilitatea de dezvoltare profesională.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

PlatformaCar — это компания, специализирующаяся на национальных грузоперевозках.

Мы предлагаем широкий спектр услуг, включая эвакуацию, манипуляции с грузами и транспортировку различной продукции. В нашем парке имеются современные эвакуаторы, манипуляторы и грузовые автомобили, что позволяет нам эффективно решать любые задачи по перевозке.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?