Publicat Ieri

Manager de vânzări automobile

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Platforma Car, unul dintre liderii pieței auto din Chișinău, caută un Manager de vânzări automobile determinat și motivat. Acest rol implică gestionarea și îmbunătățirea vânzărilor auto. Candidatul ideal trebuie să aibă abilități excelente de comunicare, capacitatea de a construi relații solide cu clienții și o înțelegere profundă a proceselor și strategiilor de vânzare.

Cerințele față de candidat:

  • Experiență în vânzări de minimum 2 ani;
  • Excelente abilități de comunicare și negociere;
  • Cunoștințe solide privind piața auto;
  • Dorința de a îmbunătăți continuu performanțele;
  • Abilități bune de organizare și planificare;
  • Permis de conducere cat. B.

Responsabilitățile candidatului:

  • Gestionarea procesului de vânzare de la inițial până la final;
  • Identificarea nevoilor clienților și oferirea celor mai relevante soluții;
  • Menținerea unei relații bune cu clienții existenți și atragerea celor noi;
  • Pregătirea și prezentarea periodică a rapoartelor de vânzări;
  • Colaborarea cu echipa pentru a îmbunătăți strategiile de vânzare.

Oferta companiei:

Oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, cu ocazia de a lucra într-o echipă de profesioniști. Pachet salarial atractiv, de la suma de 15000 MDL, precum și posibilitatea de dezvoltare profesională.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

PlatformaCar este o companie specializată în transportul național de mărfuri.

Oferim o gamă largă de servicii, inclusiv evacuare, manipularea mărfurilor și transportul diverselor produse. În parc avem evacuatoare moderne, manipulatoare și camioane de marfă, ceea ce ne permite să rezolvăm eficient orice sarcină de transport.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani