Опубликовано вчера

Sofer cat. C

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 12 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Platforma Car, una dintre cele mai reputate companii din domeniul transporturilor, caută să angajeze un șofer competență categoria C, gata să aducă un plus de valoare echipei noastre. Candidatul ideal va avea ușurință în relația cu clienții, simț al responsabilității și va fi dispus să muncească full-time.

Cerințele față de candidat:

  • Posesie permis de conducere categoria C;
  • Certificat de competență profesională;
  • Experiență de minimum 2 ani într-un post similar;
  • Bune abilități de comunicare și organizare;
  • Disponibilitate de a lucra full-time;
  • Punctualitate, responsabilitate, atitudine pozitivă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Transportarea mărfurilor către diferite locații, respectând termenele stabilite;
  • Sigurarea integrității mărfurilor pe timpul transportului;
  • Verificarea vehiculului înainte de a-l opera;
  • Respectarea regulilor de circulație și a procedurilor companiei.

Oferta companiei:

Oferim salariu competitiv începând de la 12000 MDL, posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și profesionist, oportunități de dezvoltare personală și profesională. Ne angajăm să oferim un loc de muncă stabil și sigur, conform legislației în vigoare. Compania noastră dă mare importanță echilibrului între timpul petrecut la muncă și cel liber, cu posibilitatea de a negocia programul de lucru.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să vă depuneți candidatura printr-un CV actualizat, pe care să îl trimiteți prin intermediul platformei delucru.md.

О компании

PlatformaCar — это компания, специализирующаяся на национальных грузоперевозках.

Мы предлагаем широкий спектр услуг, включая эвакуацию, манипуляции с грузами и транспортировку различной продукции. В нашем парке имеются современные эвакуаторы, манипуляторы и грузовые автомобили, что позволяет нам эффективно решать любые задачи по перевозке.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?