Publicat Ieri

Sofer cat. C

Informații de bază

Salariu:
de la 12 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Platforma Car, una dintre cele mai reputate companii din domeniul transporturilor, caută să angajeze un șofer competență categoria C, gata să aducă un plus de valoare echipei noastre. Candidatul ideal va avea ușurință în relația cu clienții, simț al responsabilității și va fi dispus să muncească full-time.

Cerințele față de candidat:

  • Posesie permis de conducere categoria C;
  • Certificat de competență profesională;
  • Experiență de minimum 2 ani într-un post similar;
  • Bune abilități de comunicare și organizare;
  • Disponibilitate de a lucra full-time;
  • Punctualitate, responsabilitate, atitudine pozitivă.

Responsabilitățile candidatului:

  • Transportarea mărfurilor către diferite locații, respectând termenele stabilite;
  • Sigurarea integrității mărfurilor pe timpul transportului;
  • Verificarea vehiculului înainte de a-l opera;
  • Respectarea regulilor de circulație și a procedurilor companiei.

Oferta companiei:

Oferim salariu competitiv începând de la 12000 MDL, posibilitatea de a lucra într-un mediu dinamic și profesionist, oportunități de dezvoltare personală și profesională. Ne angajăm să oferim un loc de muncă stabil și sigur, conform legislației în vigoare. Compania noastră dă mare importanță echilibrului între timpul petrecut la muncă și cel liber, cu posibilitatea de a negocia programul de lucru.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să vă depuneți candidatura printr-un CV actualizat, pe care să îl trimiteți prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

PlatformaCar este o companie specializată în transportul național de mărfuri.

Oferim o gamă largă de servicii, inclusiv evacuare, manipularea mărfurilor și transportul diverselor produse. În parc avem evacuatoare moderne, manipulatoare și camioane de marfă, ceea ce ne permite să rezolvăm eficient orice sarcină de transport.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani