Опубликовано вчера

Asamblor mobilă tapițată

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Буюканы, Кишинёв

Описание вакансии

Suntem o companie de producție  din domeniul industriei ușoare, specializat în crearea de mobilă tapițată de înaltă calitate și cu un design atractiv. Căutăm asamblori calificați în domeniul mobilei tapițate, care vor avea un rol esențial în realizarea unor piese estetice și confortabile.

Responsabilități:

  • Asamblarea mobilei tapițate conform schemelor și specificațiilor tehnice furnizate.
  • Controlul calității mobilei asamblate.
  • Montarea nasturilor, a pernelor și a altor elemente ale mobilei

Cerințe:

  • Experiență în asamblarea mobilei tapițate.
  • Familiarizarea cu diverse metode și tehnici de tapițerie
  • Atenție sporită la detalii și precizie în execuție
  • Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a respecta termenele stabilite
  • Organizare și responsabilitate

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant
  • Grafic de lucru 07:00-15:30 (luni -vineri)
  • Condiții excelente de lucru și echipament modern
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră.
  • Beneficii sociale

Adreasa: Or. Chișinău, str Alba Iulia 75 (Alfa)
E-mail: office.invigo@gmail.com
Telefon: [показать номер]078220533 ; [показать номер]079600200

О компании

Invigo — компания, специализирующаяся на производстве мягкой мебели, предлагающая широкий ассортимент удобных и стильных предметов мебели, таких как диваны, кресла и кровати с мягкой обивкой. Компания уделяет особое внимание качеству и современному дизайну, сочетая высококачественные материалы с современным и функциональным стилем.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, Strada Alba Iulia 75
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?