Publicat Ieri

Asamblor mobilă tapițată

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Buiucani, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Suntem o companie de producție  din domeniul industriei ușoare, specializat în crearea de mobilă tapițată de înaltă calitate și cu un design atractiv. Căutăm asamblori calificați în domeniul mobilei tapițate, care vor avea un rol esențial în realizarea unor piese estetice și confortabile.

Responsabilități:

  • Asamblarea mobilei tapițate conform schemelor și specificațiilor tehnice furnizate.
  • Controlul calității mobilei asamblate.
  • Montarea nasturilor, a pernelor și a altor elemente ale mobilei

Cerințe:

  • Experiență în asamblarea mobilei tapițate.
  • Familiarizarea cu diverse metode și tehnici de tapițerie
  • Atenție sporită la detalii și precizie în execuție
  • Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a respecta termenele stabilite
  • Organizare și responsabilitate

Condiții de muncă:

  • Salariu motivant
  • Grafic de lucru 07:00-15:30 (luni -vineri)
  • Condiții excelente de lucru și echipament modern
  • Oportunități de dezvoltare profesională și creștere în carieră.
  • Beneficii sociale

Adreasa: Or. Chișinău, str Alba Iulia 75 (Alfa)
E-mail: office.invigo@gmail.com
Telefon: [vezi telefon]078220533 ; [vezi telefon]079600200

Despre companie

Invigo este o companie specializată în producția de mobilă tapițată, oferind o gamă variată de piese de mobilier confortabil și stilate, cum ar fi canapele , fotolii și paturi tapițate. Colaborăm cu designeri talentați pentru a crea piese unice, care combină confortul și estetica, transformând fiecare locuință într-un spațiu elegant și primitor. Compania se concentrează pe calitate și design modern, combinând materiale de înaltă calitate cu un stil contemporan și funcțional.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, Strada Alba Iulia 75