Опубликовано вчера

Manager de inchirieri auto

Основная информация

Зарплата:
от 10 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет), Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Рышкановка

Описание вакансии

Descriere scurtă a poziției vacante

Platforma Car caută să angajeze un Manager de închirieri auto, cu sau fără experiență, pentru a juca un rol cheie în gestionarea și coordonarea operațiunilor de închirieri auto în cadrul companiei. Candidatul ales va avea un program de lucru full-time, la sediul nostru din Chișinău, Râșcani, și un salariu de bază de 10000 MDL.

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru entry-level (mai puțin de 2 ani), mid-level (2-5 ani) sau fără experiență în domeniul închirierii de autoturisme.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și rezultatelor dinamice.

Responsabilitățile candidatului

  • Gestionarea rezervărilor și a închirierilor auto, inclusiv coordonarea livrărilor și a returnărilor.
  • Interacționarea cu clienții pentru a înțelege nevoile lor specifice și a recomanda cele mai bune opțiuni de închiriere.
  • Mentenanța unui nivel înalt de satisfacție a clienților.

Oferta companiei

Platforma Car oferă candidaților oportunitatea de a se dezvolta profesional într-un mediu de lucru dinamic și competitiv. Oferim un salariu atractiv, o serie de beneficii și un mediu de lucru prietenos și de susținere.

Procesul de depunere a candidaturii

Daca eşti talentat, motivat să îţi depăşeşti limitele şi ţi-ar plăcea să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Преимущества

Мобильный телефон

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Визитные карточки

Командировки

Бонусы и премии

Тимбилдинги

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Оплата сверхурочной работы

О компании

PlatformaCar — это компания, специализирующаяся на национальных грузоперевозках.

Мы предлагаем широкий спектр услуг, включая эвакуацию, манипуляции с грузами и транспортировку различной продукции. В нашем парке имеются современные эвакуаторы, манипуляторы и грузовые автомобили, что позволяет нам эффективно решать любые задачи по перевозке.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?