Publicat Ieri

Manager de inchirieri auto

Informații de bază

Salariu:
de la 10 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani), Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Râșcani

Descrierea poziției vacante

Descriere scurtă a poziției vacante

Platforma Car caută să angajeze un Manager de închirieri auto, cu sau fără experiență, pentru a juca un rol cheie în gestionarea și coordonarea operațiunilor de închirieri auto în cadrul companiei. Candidatul ales va avea un program de lucru full-time, la sediul nostru din Chișinău, Râșcani, și un salariu de bază de 10000 MDL.

Cerințele față de candidat

  • Experiență de lucru entry-level (mai puțin de 2 ani), mid-level (2-5 ani) sau fără experiență în domeniul închirierii de autoturisme.
  • Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții.
  • Abilitatea de a lucra într-o echipă dinamică și rezultatelor dinamice.

Responsabilitățile candidatului

  • Gestionarea rezervărilor și a închirierilor auto, inclusiv coordonarea livrărilor și a returnărilor.
  • Interacționarea cu clienții pentru a înțelege nevoile lor specifice și a recomanda cele mai bune opțiuni de închiriere.
  • Mentenanța unui nivel înalt de satisfacție a clienților.

Oferta companiei

Platforma Car oferă candidaților oportunitatea de a se dezvolta profesional într-un mediu de lucru dinamic și competitiv. Oferim un salariu atractiv, o serie de beneficii și un mediu de lucru prietenos și de susținere.

Procesul de depunere a candidaturii

Daca eşti talentat, motivat să îţi depăşeşti limitele şi ţi-ar plăcea să te alături echipei noastre, te invităm să trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Beneficii

Mobil

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Cărți de vizită

Deplasări de serviciu

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Team - building

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Despre companie

PlatformaCar este o companie specializată în transportul național de mărfuri.

Oferim o gamă largă de servicii, inclusiv evacuare, manipularea mărfurilor și transportul diverselor produse. În parc avem evacuatoare moderne, manipulatoare și camioane de marfă, ceea ce ne permite să rezolvăm eficient orice sarcină de transport.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant