Опубликовано вчера

Asamblor-Montator mobilă

Основная информация

Зарплата:
от 20 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Ботаника, Кишинёв

Описание вакансии

Descrierea postului: Dacă ești pasionat de mobilă și ai abilități tehnice de asamblare, te invităm să te alături echipei noastre! Căutăm un Asamblor-Montator Mobilă care să se alăture echipei noastre dinamice și să contribuie la livrarea unor produse de calitate clienților noștri.

Responsabilități:

  • Asamblarea și montarea diverselor tipuri de mobilier conform specificațiilor tehnice.
  • Verificarea calității produselor asamblate.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura respectarea termenelor de livrare.
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în asamblarea mobilei (preferabil).
  • Abilități tehnice și de utilizare a uneltelor.
  • Atenție la detalii și capacitate de a lucra eficient.
  • Spirit de echipă și bune abilități de comunicare.

Oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic.
  • Salariu competitiv și beneficii.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și formare continuă.

Dacă ești o persoană motivată, cu dorința de a învăța și de a contribui la succesul echipei noastre, te așteptăm să ne trimiti CV-ul tău la [adresă de email]!

Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea de spații frumoase pentru clienții noștri!

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?