Publicat azi

Asamblor-Montator mobilă

Informații de bază

Salariu:
de la 20 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Botanica, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Descrierea postului: Dacă ești pasionat de mobilă și ai abilități tehnice de asamblare, te invităm să te alături echipei noastre! Căutăm un Asamblor-Montator Mobilă care să se alăture echipei noastre dinamice și să contribuie la livrarea unor produse de calitate clienților noștri.

Responsabilități:

  • Asamblarea și montarea diverselor tipuri de mobilier conform specificațiilor tehnice.
  • Verificarea calității produselor asamblate.
  • Colaborarea cu echipa pentru a asigura respectarea termenelor de livrare.
  • Menținerea unui mediu de lucru curat și organizat.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în asamblarea mobilei (preferabil).
  • Abilități tehnice și de utilizare a uneltelor.
  • Atenție la detalii și capacitate de a lucra eficient.
  • Spirit de echipă și bune abilități de comunicare.

Oferim:

  • Un mediu de lucru plăcut și dinamic.
  • Salariu competitiv și beneficii.
  • Posibilități de dezvoltare profesională și formare continuă.

Dacă ești o persoană motivată, cu dorința de a învăța și de a contribui la succesul echipei noastre, te așteptăm să ne trimiti CV-ul tău la [adresă de email]!

Alătură-te echipei noastre și contribuie la crearea de spații frumoase pentru clienții noștri!

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica