Опубликовано вчера

Bucătar

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Кишинёв, Ставчены

Описание вакансии

Sobor Family Resort, un stabiliment de lux situat în Stăuceni, Chișinău, este în căutarea unui Bucătar cu experiență, pentru a completa echipa noastră de profesioniști culinari. Dacă sunteți pasionat de gătit și aveți capacitatea de a prepara mâncăruri delicioase, conform standardelor noastre stricte de calitate, așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru ca bucătar timp de 2-5 ani;
  • Cunoștințe solide despre produsele alimentare și metodele culinare;
  • Abilitatea de a lucra în mod organizat, respectând termenele limită și prioritățile;
  • Răbdare și atenție la detalii;
  • Excelente abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time.

Responsabilitățile candidatului:

  • Prepararea diferitelor tipuri de mâncare conform rețetelor standard ale resortului;
  • Respectarea strictă a măsurilor de igienă și siguranță alimentară;
  • Verificarea calității ingredientelor înainte de utilizare;
  • Menținerea curățeniei în zona de producție alimentară;
  • Lucrul eficient în condiții de presiune timp.

Oferta companiei:

Oferim un pachet salarial competitiv, care va fi negociabil în funcție de nivelul de experiență și calificări. De asemenea, oferim un mediu de lucru agreabil, într-o echipă de profesioniști dedicați, precum și posibilități de dezvoltare a carierei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să vă prezentați candidatura prin intermediul platformei delucru.md.

Преимущества

Скидки на продукты / услуги компании.

Tранспортные расходы

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Тимбилдинги

Tренинги

Рабочая форма

Частное медицинское страхование

Гибкий рабочий график

Дополнительные выходные

Подарки на разные случаи жизни

Вознаграждение за лояльность

Ваучеры

О компании

Завораживающий Château Sobor представляет собой идеальное место отдыха для всей семьи, гармонично вписавшееся в пасторальный пейзаж солнечных холмов региона Стэучени.
Комплекс включает в себя элегантные номера для размещения, ресторан и открытую террасу, открытый бассейн, зал для мероприятий, а также винный погреб с пространством для дегустаций.

Шагните в мир природной красоты на обширных зеленых просторах вокруг нашего каменного замка. Виноградники, орхарды, пышные яблони, миндальные деревья, айва и гордые ореховые рощи — всё это в объятиях дремлющего леса, стоящего на страже вашего спокойствия.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?