Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Chișinău, Stăuceni

Descrierea poziției vacante

Sobor Family Resort, un stabiliment de lux situat în Stăuceni, Chișinău, este în căutarea unui Bucătar cu experiență, pentru a completa echipa noastră de profesioniști culinari. Dacă sunteți pasionat de gătit și aveți capacitatea de a prepara mâncăruri delicioase, conform standardelor noastre stricte de calitate, așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Cerințele față de candidat:

  • Experiență de lucru ca bucătar timp de 2-5 ani;
  • Cunoștințe solide despre produsele alimentare și metodele culinare;
  • Abilitatea de a lucra în mod organizat, respectând termenele limită și prioritățile;
  • Răbdare și atenție la detalii;
  • Excelente abilități de comunicare și lucru în echipă;
  • Disponibilitatea de a lucra full-time.

Responsabilitățile candidatului:

  • Prepararea diferitelor tipuri de mâncare conform rețetelor standard ale resortului;
  • Respectarea strictă a măsurilor de igienă și siguranță alimentară;
  • Verificarea calității ingredientelor înainte de utilizare;
  • Menținerea curățeniei în zona de producție alimentară;
  • Lucrul eficient în condiții de presiune timp.

Oferta companiei:

Oferim un pachet salarial competitiv, care va fi negociabil în funcție de nivelul de experiență și calificări. De asemenea, oferim un mediu de lucru agreabil, într-o echipă de profesioniști dedicați, precum și posibilități de dezvoltare a carierei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă invităm să vă prezentați candidatura prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Beneficii

Reduceri la produsele / serviciile companiei.

Mașină de serviciu / Decontare transport

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Team - building

Traininguri

Uniformă

Asigurare medicală privată

Program flexibil

Zile suplimentare de concediu

Daruri pentru diferite ocazii

Recompensarea loialității

Vouchere

Despre companie

Château Sobor este un resort de familie aflat între dealurile domoale ale regiunii Stăuceni, întinse către soare. Complexul cuprinde spații elegante de cazare, restaurant și terasă în aer liber, piscină deschisă, sală de evenimente și cramă cu piviniță și spațiu pentru degustări.
În preajma castelului din piatră se întinde un domeniu vast cu podgorii și livezi de nuci, gutui, meri și migdali, străjite de pădure.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte