Опубликовано вчера

Editor de Imagine la NewsMaker

crown VIP Компания

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • Cunoștințe solide în editare video:
  • Adobe Premiere (nivel avansat);
  • After Effects (nivel intermediar);
  • Photoshop, Illustrator (cunoștințe de bază).

Ce căutăm la tine:

  • Responsabilitate și punctualitate;
  • Creativitate, inițiativă și viziune artistică;
  • Capacitate de adaptare rapidă și deschidere la noi provocări;
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă.

Responsabilități:

  • Post-procesare video/audio pentru proiectele redacției;
  • Montaj și editare a materialelor solicitate de echipa editorială;
  • Contribuție la dezvoltarea conceptului creativ și la realizarea efectivă a produselor video.

Trimite CV-ul tău la: office@newsmaker.md sau untila@newsmaker.md, indică funcția de care ești interesat.
Alătură-te echipei NewsMaker și ajută-ne să aducem cele mai captivante povești publicului nostru!

Ключевые навыки
Design UI/UX Adaptabilitate Comunicare Etica în muncă Creativitate Toleranță Lucru în echipa

Преимущества

Удаленная работа

Кофе / чай / снеки

Зона отдыха

Тимбилдинги

Tренинги

Подарки на разные случаи жизни

Баланс между работой и личной жизнью

О компании

NewsMaker — независимое онлайн-издание для тех, кому не все равно.

В отличие от других мы не только рассказываем, что происходит, но и объясняем, почему это важно и к чему это ведет. Мы не занимаемся политикой, пропагандой или манипуляцией, мы просто занимаемся журналистикой — непредвзято и взвешенно освещаем события, проверяем факты и уважаем разные точки зрения.

NewsMaker. С нами все ясно.

Фото и Видео

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, str. Columna 133/1
Эл. почта:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?