Publicat Ieri

Editor de Imagine la NewsMaker

crown Compania VIP

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • Cunoștințe solide în editare video:
  • Adobe Premiere (nivel avansat);
  • After Effects (nivel intermediar);
  • Photoshop, Illustrator (cunoștințe de bază).

Ce căutăm la tine:

  • Responsabilitate și punctualitate;
  • Creativitate, inițiativă și viziune artistică;
  • Capacitate de adaptare rapidă și deschidere la noi provocări;
  • Abilități excelente de comunicare și colaborare în echipă.

Responsabilități:

  • Post-procesare video/audio pentru proiectele redacției;
  • Montaj și editare a materialelor solicitate de echipa editorială;
  • Contribuție la dezvoltarea conceptului creativ și la realizarea efectivă a produselor video.

Trimite CV-ul tău la: office@newsmaker.md sau untila@newsmaker.md, indică funcția de care ești interesat.
Alătură-te echipei NewsMaker și ajută-ne să aducem cele mai captivante povești publicului nostru!

Abilități cheie
Design UI/UX Adaptabilitate Comunicare Etica în muncă Creativitate Toleranță Lucru în echipa

Beneficii

Remote job

Ceai / cafea / snacksuri

Zonă de recreere

Team - building

Traininguri

Daruri pentru diferite ocazii

Echilibru viață personală / profesională

Despre companie

NewsMaker este o publicație online independentă și se adresează celor care nu sunt indiferenți.

În comparație cu alții, noi nu doar relatăm despre ceea ce se întâmplă, dar și explicăm de ce aceste lucruri sunt importante și care sunt consecințele. Nu facem politică, propagandă sau manipulare, doar ne ocupăm de jurnalism – reflectăm evenimentele obiectiv și echilibrat, verificăm faptele și respectăm punctele de vedere diferite.

NewsMaker. Cu noi totul este clar.

Foto și video

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, str. Columna 133/1