Опубликовано сегодня

Mester în construcții

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта, Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Будешты , Вадул-луй-Водэ, Кишинёв, Крикова, Рышкановка, Ставчены , Старая почта, Чеканы, Чореску

Описание вакансии

Cerințele față de candidat:

  • Experienta de lucru cu betonul, gofrarea etc. Efectuarea diverselor lucrari pentru interior si exterior, legate cu construcție.
  • Cunoștințe solide despre materiale de construcție, echipamente și standarde de siguranță;
  • Abilități bune de comunicare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Dorința de a munci in echipa.
  • Seriozitate față de disciplina si lucru.
  • Participarea la planificarea și programarea lucrărilor;
  • Verificarea calității lucrărilor efectuate.

Oferta companiei:

  • Un mediu de lucru profesionist și dinamic;
  • Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
  • Salariu de la 14000 MDL.

Dacă ești interesat de această postare și crezi că îndeplinesti criteriile necesare, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md sau pe emailul companiei hr@ledmarket.md

Преимущества

Рабочая форма

Вознаграждение за лояльность

Оплата сверхурочной работы

О компании

Compania „Led Market” a fost înfiinţată în anul 2004 şi a crescut odată cu dezvoltarea noilor tehnologii de iluminare LED. Pe piaţa R. Moldova suntem pioneri în acest domeniu cu o vastă experienţă în elaborarea şi fabricarea produselor de iluminat LED. Oferim clienţilor noştri confortul, experienţa şi posibilitatea de a alege lumină de înaltă calitate pentru ai face să se simtă mai fericiţi, mai siguri în activităţile zilnice pe care le desfăşoară în spaţii publice, spaţii profesionale sau acasă

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Рышкановка, str. Bucovinei 9
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?