Publicat azi

Mester în construcții

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență, Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Budești, Chișinău, Ciocana, Ciorescu, Cricova, Poșta Veche, Râșcani, Stăuceni, Vadul lui Vodă

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat:

  • Experienta de lucru cu betonul, gofrarea etc. Efectuarea diverselor lucrari pentru interior si exterior, legate cu construcție.
  • Cunoștințe solide despre materiale de construcție, echipamente și standarde de siguranță;
  • Abilități bune de comunicare.

Responsabilitățile candidatului:

  • Dorința de a munci in echipa.
  • Seriozitate față de disciplina si lucru.
  • Participarea la planificarea și programarea lucrărilor;
  • Verificarea calității lucrărilor efectuate.

Oferta companiei:

  • Un mediu de lucru profesionist și dinamic;
  • Posibilități de dezvoltare personală și profesională;
  • Salariu de la 14000 MDL.

Dacă ești interesat de această postare și crezi că îndeplinesti criteriile necesare, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău prin intermediul platformei delucru.md sau pe emailul companiei hr@ledmarket.md

Beneficii

Uniformă

Recompensarea loialității

Over Time plătit

Despre companie

Compania „Led Market” a fost înfiinţată în anul 2004 şi a crescut odată cu dezvoltarea noilor tehnologii de iluminare LED. Pe piaţa R. Moldova suntem pioneri în acest domeniu cu o vastă experienţă în elaborarea şi fabricarea produselor de iluminat LED. Oferim clienţilor noştri confortul, experienţa şi posibilitatea de a alege lumină de înaltă calitate pentru ai face să se simtă mai fericiţi, mai siguri în activităţile zilnice pe care le desfăşoară în spaţii publice, spaţii profesionale sau acasă

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Râșcani, str. Bucovinei 9