Опубликовано вчера

Garderobier/ă

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time, Работа посменно
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв, Скулянка

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Preluarea hainelor groase de la clienții clubului, le pune etichete cu numere și le depozitează cu grijă la garderobă;
  • Înapoiază hainele în schimbul numerelor;
  • Respectă comportamentul etic față de clienți.

Cerințe față de candidat:

  • Obligatoriu să fie atașată fotografie în CV;
  • Atitudine pozitivă, binevoitoare, deschisă;
  • Punctualitate, responsabilitate, dorință de a lucra și a cîștiga, lipsa deprinderilor dăunătoare.

Compania oferă:

  • Grafic de muncă posibil în 2 variante: 07:00-15:00 tura de dimineață, 15:00-23:00 tura de seară sau 07:00-23:00;
  • Pachet social integral;
  • Un colectiv unit şi profesionist;
  • Post de muncă în cadrul unei companii prestigioase.

Expediați CV-urile cu fotografie obligatorie la poșta electronică office@niagara.md.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Буюканы, str. Ghidighici 5
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?