Publicat Ieri

Garderobier/ă

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time, În ture
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău, Sculeni

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Preluarea hainelor groase de la clienții clubului, le pune etichete cu numere și le depozitează cu grijă la garderobă;
  • Înapoiază hainele în schimbul numerelor;
  • Respectă comportamentul etic față de clienți.

Cerințe față de candidat:

  • Obligatoriu să fie atașată fotografie în CV;
  • Atitudine pozitivă, binevoitoare, deschisă;
  • Punctualitate, responsabilitate, dorință de a lucra și a cîștiga, lipsa deprinderilor dăunătoare.

Compania oferă:

  • Grafic de muncă posibil în 2 variante: 07:00-15:00 tura de dimineață, 15:00-23:00 tura de seară sau 07:00-23:00;
  • Pachet social integral;
  • Un colectiv unit şi profesionist;
  • Post de muncă în cadrul unei companii prestigioase.

Expediați CV-urile cu fotografie obligatorie la poșta electronică office@niagara.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Buiucani, str. Ghidighici 5