Опубликовано вчера

Specialist podolog

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Образование:
Профессионально-техническое
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Cerințe:

  • experiență în domeniu cel puțin jumătate de an;
  • persoană comunicabilă, atenție și responsabilitate.

Condiții de muncă:

  • program de muncă flexibil, part-time;
  • angajare oficială, pachet social inclus;
  • bază de clienți pentru lucru și un % motivant;
  • se oferă tot echipamentul pentru lucru, cabinetul este dotat cu echipament de ultima generație, brandul Baehr (Germania).

Responsabilități:

  • îndeplinirea procedurilor necesare conform standardelor salonului;
  • depistarea problemelor și necesității clientului pentru ai oferi calitativ serviciile salonului.

Expediază CV-ul la adresa de email hr.mewe@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon [показать номер]060151518

Отправить резюме

О компании

Compania oferă servicii de manichiură/pedichiură

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Lev Tolstoi 13
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?