Publicat Ieri

Specialist podolog

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Studii:
Profesional Tehnic
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe:

  • experiență în domeniu cel puțin jumătate de an;
  • persoană comunicabilă, atenție și responsabilitate.

Condiții de muncă:

  • program de muncă flexibil, part-time;
  • angajare oficială, pachet social inclus;
  • bază de clienți pentru lucru și un % motivant;
  • se oferă tot echipamentul pentru lucru, cabinetul este dotat cu echipament de ultima generație, brandul Baehr (Germania).

Responsabilități:

  • îndeplinirea procedurilor necesare conform standardelor salonului;
  • depistarea problemelor și necesității clientului pentru ai oferi calitativ serviciile salonului.

Expediază CV-ul la adresa de email hr.mewe@gmail.com sau contactează-ne la numărul de telefon [vezi telefon]060151518

Trimite CV

Despre companie

Compania oferă servicii de manichiură/pedichiură

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Lev Tolstoi 13