Опубликовано вчера

Content maker p/u TikTok/ SMM Tiktok

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Part-time
Oпыт:
Без опыта, Школьники, Студенты
Город:
Бельцы

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Rețeaua de Cofetărie "Compot", cu sediul în Bălți, caută un Content Maker pentru TikTok/SMM TikTok cu normă part-time. Postul este ideal pentru studenți sau elevi care caută să acumuleze experiență în crearea de conținut și se poziționează într-o zonă salarială negociabilă.

Cerințele față de candidat:
  • Interes pentru rețelele sociale, în special pentru TikTok;
  • Abilitatea de a lucra în echipă, precum și de a lucra de sine stătător;
  • Motivată și capabilă să gestioneze mai multe proiecte simultan;
  • Abilități de comunicare, atât verbale cât și scrise, în limba română sau rusă.
Responsabilitățile candidatului:
  • Crearea și editarea de conținut video pentru platforma TikTok;
  • Monitorizarea tendințelor pe TikTok și propunerea de idei de conținut relevante;
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta strategii și campanii inovatoare;
Oferta companiei:

În cadrul cofetăriei "Compot", veți avea oportunitatea de a vă dezvolta abilitățile creative într-o echipă dinamică și de a vă lăsa amprenta pe conținutul nostru de TikTok. Oferim un pachet salarial negociabil, un mediu de lucru plăcut și posibilitatea de a acumula experiență valoroasă într-un domeniu în plină dezvoltare.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această cale. Sperăm să vă alăturați echipei noastre în curând!

О компании

Rețeaua de Restaurante

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Бельцы, Mihai Viteazul 63
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?