Publicat Ieri

Content maker p/u TikTok/ SMM Tiktok

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Part-time
Experiență:
Fără Experiență, Elevi, Studenți
Oraș:
Bălți

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Rețeaua de Cofetărie "Compot", cu sediul în Bălți, caută un Content Maker pentru TikTok/SMM TikTok cu normă part-time. Postul este ideal pentru studenți sau elevi care caută să acumuleze experiență în crearea de conținut și se poziționează într-o zonă salarială negociabilă.

Cerințele față de candidat:
  • Interes pentru rețelele sociale, în special pentru TikTok;
  • Abilitatea de a lucra în echipă, precum și de a lucra de sine stătător;
  • Motivată și capabilă să gestioneze mai multe proiecte simultan;
  • Abilități de comunicare, atât verbale cât și scrise, în limba română sau rusă.
Responsabilitățile candidatului:
  • Crearea și editarea de conținut video pentru platforma TikTok;
  • Monitorizarea tendințelor pe TikTok și propunerea de idei de conținut relevante;
  • Colaborarea cu echipa de marketing pentru a dezvolta strategii și campanii inovatoare;
Oferta companiei:

În cadrul cofetăriei "Compot", veți avea oportunitatea de a vă dezvolta abilitățile creative într-o echipă dinamică și de a vă lăsa amprenta pe conținutul nostru de TikTok. Oferim un pachet salarial negociabil, un mediu de lucru plăcut și posibilitatea de a acumula experiență valoroasă într-un domeniu în plină dezvoltare.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru a aplica, vă rugăm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin această cale. Sperăm să vă alăturați echipei noastre în curând!

Trimite CV

Despre companie

Rețeaua de Restaurante

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Bălți, Mihai Viteazul 63