Опубликовано вчера

Mester laminare-gene,sprincene,modelare

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв, Чеканы

Описание вакансии

Descrierea poziției vacante:

Compania Aquaterra beauty în căutarea unui Mester în laminare-gene, sprincene, modelare pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, Ciocana. Doriți să vă dezvoltați într-un mediu dinamic și plin de provocări, contribuind în același timp la frumusețea clienților noștri? Atunci noi suntem locul perfect pentru a face acest lucru.

Cerințe față de candidat:
  • Să dispună de cunoștințe de bază în laminarea genelor și a sprâncenelor, modelare;
  • Să aibă o experiență de muncă de minim 2 ani pe un post similar;
  • Să demonstreze abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;
  • Să fie flexibil și disponibil pentru o programare variabilă.
Responsabilitățile candidatului:
  1. Aplicarea tehnicilor de laminare de gene și sprâncene;
  2. Modelarea sprâncenelor conform preferințelor și nevoilor clientului;
  3. Maintinerea curățeniei locului de muncă și respectarea standardelor de igienă;
  4. Oferirea unui serviciu de calitate și a unui tratament prietenos clienților.
Oferta companiei:

Oferim un salariu competitiv, un program de lucru flexibil, posibilități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru profesionist și prietenos. Mai mult decât atât, compania noastră garantează oportunități de a învăța continuu prin cursuri de perfecționare și training-uri.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te încurajăm să aplici prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. Așteptăm cu nerăbdare să te întâmpinăm în echipa noastră.

Aquaterra beauty, modelăm frumusețea naturală!

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?