Publicat Ieri

Mester laminare-gene,sprincene,modelare

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău, Ciocana

Descrierea poziției vacante

Descrierea poziției vacante:

Compania Aquaterra beauty în căutarea unui Mester în laminare-gene, sprincene, modelare pentru a se alătura echipei noastre din Chișinău, Ciocana. Doriți să vă dezvoltați într-un mediu dinamic și plin de provocări, contribuind în același timp la frumusețea clienților noștri? Atunci noi suntem locul perfect pentru a face acest lucru.

Cerințe față de candidat:
  • Să dispună de cunoștințe de bază în laminarea genelor și a sprâncenelor, modelare;
  • Să aibă o experiență de muncă de minim 2 ani pe un post similar;
  • Să demonstreze abilități bune de comunicare și de lucru în echipă;
  • Să fie flexibil și disponibil pentru o programare variabilă.
Responsabilitățile candidatului:
  1. Aplicarea tehnicilor de laminare de gene și sprâncene;
  2. Modelarea sprâncenelor conform preferințelor și nevoilor clientului;
  3. Maintinerea curățeniei locului de muncă și respectarea standardelor de igienă;
  4. Oferirea unui serviciu de calitate și a unui tratament prietenos clienților.
Oferta companiei:

Oferim un salariu competitiv, un program de lucru flexibil, posibilități de dezvoltare profesională și un mediu de lucru profesionist și prietenos. Mai mult decât atât, compania noastră garantează oportunități de a învăța continuu prin cursuri de perfecționare și training-uri.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te încurajăm să aplici prin intermediul platformei delucru.md. CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul platformei delucru.md. Așteptăm cu nerăbdare să te întâmpinăm în echipa noastră.

Aquaterra beauty, modelăm frumusețea naturală!

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte