Опубликовано вчера

Agent Imobiliar

Основная информация

Зарплата:
от 45 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințe față de candidat:

  • Capacitate de învățare și adaptare rapidă
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Capacitate de a lucra eficient și autonom
  • Disponibilitate pentru program full-time
  • Rezidență în Chișinău sau disponibilitate pentru deplasare

Responsabilități:

Ca Agent Imobiliar, vei fi responsabil de gestionarea relațiilor cu clienții, identificarea nevoilor lor imobiliare, prezentarea portofoliului nostru și încheierea tranzacțiilor. Rolul presupune și menținerea unei relații strânse cu clienții, oferind consiliere în toate aspectele procesului imobiliar.

Oferta companiei:

Oferim o oportunitate unică de a învăța și a evolua într-un mediu dinamic, cu o cultură bazată pe succes și dezvoltare personală. Salariul de bază va începe de la 45000 MDL, iar pachetul de beneficii include formare continuă în domeniu și suport constant din partea echipei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Nu aștepta să începi o carieră de succes în domeniul imobiliar! Trimite-ne cv-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

"G Partners Invest” SRL – Профессиональная компания занимающаяся недвижимости на качественном уровне, специализурующаяся в комплексных услугах на рынке недвижимости Республики Молдовы, нам можно доверять так как:

  • Неописуемо большой опыт;
  • Глубокие познания в этой сфере;
  • Инструменты повышения эффективности;
  • Современные техники развития;
  • Просторный и оборудованный офис.

С помощью вышеперечисленного мы готовим, обучаем, курируем, поддерживаем экспертов по недвижимости, стремящихся предлагать профессиональные и безопасные услуги, предлагая лучшие решения потенциальным потребителям.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?