Publicat azi

Agent Imobiliar

Informații de bază

Salariu:
de la 45 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințe față de candidat:

  • Capacitate de învățare și adaptare rapidă
  • Abilități excelente de comunicare și negociere
  • Capacitate de a lucra eficient și autonom
  • Disponibilitate pentru program full-time
  • Rezidență în Chișinău sau disponibilitate pentru deplasare

Responsabilități:

Ca Agent Imobiliar, vei fi responsabil de gestionarea relațiilor cu clienții, identificarea nevoilor lor imobiliare, prezentarea portofoliului nostru și încheierea tranzacțiilor. Rolul presupune și menținerea unei relații strânse cu clienții, oferind consiliere în toate aspectele procesului imobiliar.

Oferta companiei:

Oferim o oportunitate unică de a învăța și a evolua într-un mediu dinamic, cu o cultură bazată pe succes și dezvoltare personală. Salariul de bază va începe de la 45000 MDL, iar pachetul de beneficii include formare continuă în domeniu și suport constant din partea echipei.

Procesul de depunere a candidaturii:

Nu aștepta să începi o carieră de succes în domeniul imobiliar! Trimite-ne cv-ul tău prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

"G Partners Invest” SRL – este o companie imobiliară profesională de încredere și de înaltă calitate specializată în servicii complete și complexe pentru piața imobiliară din Republica Moldova, având:

  • Experiență vastă;
  • Cunoștințe profunde în domeniu;
  • Instrumente perfomrante;
  • Tehnici moderne de dezvoltare;
  • Oficiu spațios și dotat.

Cu care își pregătește și instruiește experții imobiliari dedicați să ofere servicii profesionale și sigure - oferindule cele mai bune soluții potențialilor consumători.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, bd. Stefan cel Mare si Sfint, 6