Недавно опубликовано

Ajutor manager

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante

Compania noastră, cu sediul în Chișinău, caută un Ajutor de Manager dedicat să se alăture echipei noastre. Acesta va fi un rol de susținere pentru managerul nostru, ajutându-l în activitățile administrative și organizatorice.

Cerințele față de candidat
  • Abilități de organizare și planificare
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Abilități de comunicare și relaționare

Experiență într-un rol similar nu este necesară, deoarece oferim formare la locul de muncă. Programul de lucru flexibil necesită un candidat dedicat și capabil să prioritizeze eficient.

Responsabilitățile candidatului
  1. Asistă managerul în realizarea sarcinilor administrative
  2. Suport în planificarea și organizarea ședințe
Alăturându-vă echipei noastre, veți avea șansa de a vă dezvolta abilitățile, de a învăța din prima mână despre management și de a vă lăsa amprenta într-o companie în creștere.

Pentru detalii puteti apela la numărul de contact :  [показать номер]079456737

Дополнительная информация

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?