Publicat Recent

Ajutor manager

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante

Compania noastră, cu sediul în Chișinău, caută un Ajutor de Manager dedicat să se alăture echipei noastre. Acesta va fi un rol de susținere pentru managerul nostru, ajutându-l în activitățile administrative și organizatorice.

Cerințele față de candidat
  • Abilități de organizare și planificare
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a gestiona mai multe sarcini simultan
  • Abilități de comunicare și relaționare

Experiență într-un rol similar nu este necesară, deoarece oferim formare la locul de muncă. Programul de lucru flexibil necesită un candidat dedicat și capabil să prioritizeze eficient.

Responsabilitățile candidatului
  1. Asistă managerul în realizarea sarcinilor administrative
  2. Suport în planificarea și organizarea ședințe
Alăturându-vă echipei noastre, veți avea șansa de a vă dezvolta abilitățile, de a învăța din prima mână despre management și de a vă lăsa amprenta într-o companie în creștere.

Pentru detalii puteti apela la numărul de contact :  [vezi telefon]079456737

Despre

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte