Опубликовано вчера

Diriginte de șantier

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Высшее
Oпыт:
Senior-Level (> 5 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Diriginte de șantier in orașul Chișinău

Responsabilități:

  • Să organizeze activitatea de producere şi administrativă a construcţiei;
  • Asigurarea executării calitative şi la timp a lucrărilor de construcţie;
  • Să asigure efectuarea sarcinilor de producere, darea în exploatare a construcţiei în termenii stabiliţi;
  • Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier;
  • Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică;
  • Asigurarea disciplinei de muncă în echipă;
  • Respectarea normelor de securitate la locul de munca şi ocrotirii sănătăţii;

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice;
  • Certificat de atestare — obligatoriu;
  • Experienţă de muncă în funcţia de Diriginte de șantier (construcții civile);
  • Cunoaşterea normelor şi cerinţelor existente;
  • Pricepere în documentaţie de proiect şi deviz;
  • Abilităţi de organizare şi conducere echipa de muncitori;

Salariul se negociază în rezultatul interviului

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,DIRIGINTE DE SANTIER,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md
Site: www.lerai.md

О компании

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Чеканы, str. Varnita 2/15
Телефон:
Веб-сайт:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?