Publicat Ieri

Diriginte de șantier

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Superioare
Experiență:
Senior-Level (> 5 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Diriginte de șantier in orașul Chișinău

Responsabilități:

  • Să organizeze activitatea de producere şi administrativă a construcţiei;
  • Asigurarea executării calitative şi la timp a lucrărilor de construcţie;
  • Să asigure efectuarea sarcinilor de producere, darea în exploatare a construcţiei în termenii stabiliţi;
  • Să asigure respectarea etapelor tehnologice de efectuare a lucrărilor pe şantier;
  • Să ducă evidenţa lucrărilor efectuate, să întocmească documentaţia tehnică;
  • Asigurarea disciplinei de muncă în echipă;
  • Respectarea normelor de securitate la locul de munca şi ocrotirii sănătăţii;

Cerințe:

  • Studii superioare tehnice;
  • Certificat de atestare — obligatoriu;
  • Experienţă de muncă în funcţia de Diriginte de șantier (construcții civile);
  • Cunoaşterea normelor şi cerinţelor existente;
  • Pricepere în documentaţie de proiect şi deviz;
  • Abilităţi de organizare şi conducere echipa de muncitori;

Salariul se negociază în rezultatul interviului

Persoanele interesate de aceasta oferta sunt rugate să trimită CV-ul cu indicarea în tema scrisorii- ,,DIRIGINTE DE SANTIER,, pe adresa de e-mail: cv@lerai.md
Site: www.lerai.md

Trimite CV

Despre companie

Compania Lerai Grup este liderul în Republica Moldova în domeniul sistemelor de ventilare, climatizare, desfumare, încălzire și oferă întregul complex de servicii în domeniu.

Învităm în echipa noastră!

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Ciocana, str. Varnita 2/15