Опубликовано вчера

CROITOR/ CROITOREASĂ

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Mid-Level (2-5 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Descriere a poziției vacante:

Fabrica TEMELIA, orașul Ialoveni, este în căutarea unui Croitor/ Croitoreasă cu experimentață, pentru a se alătura echipei noastre. Profesionalismul este foarte important pentru noi, prin urmare, suntem interesați de o persoană responsabilă, de încredere și cu o atitudine pozitivă față de muncă.

Cerințele față de candidat:
  • Studii tehnice confirmate documentar,
  • Experienţă în poziția de croitor/croitoreasă de minim 2-5 ani,
  • Abilitatea de a lucra cu tipuri diverse de materiale şi utilaje,
  • Atenție sporită la detalii, acuratețe în realizarea măsurătorilor și abilitatea de a respecta specificațiile tehnice ale desenelor,
  • Disponibilitatea de a lucra full-time.
Responsabilitățile candidatului:
  1. Executarea operațiilor de croitorie conform cerințelor tehnice stabilite.
Oferta companiei:

Suntem o companie stabilă, ce oferă un mediu de lucru plăcut, un program de lucru full-time și un salariu atractiv, negociabil în funcție de experiența și performanța fiecărui candidat. Locația noastră de muncă este în Ialoveni.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. Ne asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin acest canal. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră pentru compania noastră și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Ключевые навыки
atenție sporită experiență studii tehnice seriozitate

Преимущества

Tранспортные расходы

Подарки на разные случаи жизни

Материальная помощь при заключении брака и рождения ребенка

Вознаграждение за лояльность

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, str. Gagarin, 1

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?