Publicat Ieri

CROITOR/ CROITOREASĂ

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Mid-Level (2-5 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Descriere a poziției vacante:

Fabrica TEMELIA, orașul Ialoveni, este în căutarea unui Croitor/ Croitoreasă cu experimentață, pentru a se alătura echipei noastre. Profesionalismul este foarte important pentru noi, prin urmare, suntem interesați de o persoană responsabilă, de încredere și cu o atitudine pozitivă față de muncă.

Cerințele față de candidat:
  • Studii tehnice confirmate documentar,
  • Experienţă în poziția de croitor/croitoreasă de minim 2-5 ani,
  • Abilitatea de a lucra cu tipuri diverse de materiale şi utilaje,
  • Atenție sporită la detalii, acuratețe în realizarea măsurătorilor și abilitatea de a respecta specificațiile tehnice ale desenelor,
  • Disponibilitatea de a lucra full-time.
Responsabilitățile candidatului:
  1. Executarea operațiilor de croitorie conform cerințelor tehnice stabilite.
Oferta companiei:

Suntem o companie stabilă, ce oferă un mediu de lucru plăcut, un program de lucru full-time și un salariu atractiv, negociabil în funcție de experiența și performanța fiecărui candidat. Locația noastră de muncă este în Ialoveni.

Procesul de depunere a candidaturii:

Vă așteptăm să ne trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md. Ne asigurăm că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin acest canal. Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră pentru compania noastră și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Abilități cheie
atenție sporită experiență studii tehnice seriozitate

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Daruri pentru diferite ocazii

Ajutor căsătorie, naștere copil

Recompensarea loialității

Despre companie

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, str. Gagarin, 1