Недавно опубликовано

Operator ajutor manager

Основная информация

Зарплата:
от 15 000 MDL
Вид занятости:
Гибкий график
Oпыт:
Без опыта
Город:
Анений-Ной, Кишинёв, Криуляны, Чимишлия, Яловены

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania noastră caută să angajeze un Operator Ajutor Manager, o poziție importantă în cadrul echipei noastre, care joacă un rol vital în a ajuta la gestionarea eficientă a operațiunilor de zi cu zi ale companiei. Acest rol necesită o persoană organizată și motivată, cu abilități exemplare de comunicare și o atitudine proactivă. Deși nu cerem experiență anterioară, suntem în căutarea unei persoane dispuse să învețe și să crească profesional.

Cerințele față de candidat

  • Abilități de organizare și gestionare a timpului;
  • Abilități de comunicare verbală și scrisă;
  • Atitudine proactivă și capabilitatea de a lucra eficient cu o echipă

Responsabilitățile candidatului:

  • sistarea managerului în diverse operațiuni;
  • Arhivarea și organizarea documentelor;
  • Pregătirea și organizarea întâlnirilor;
  • Monitorizarea și răspunsul la email-uri;
  • Gestionarea agendei managerului.

Oferta companiei:

  • Un salariu atractiv de 15000 MDL;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în cadrul companiei;
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos;
  • Program de lucru flexibil.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru detalii apelați Nr telefon [показать номер]079456737

Дополнительная информация

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Договорная Кишинёв

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?