Publicat Recent

Operator ajutor manager

Informații de bază

Salariu:
de la 15 000 MDL
Program de lucru:
Program flexibil
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Anenii Noi, Chișinău, Cimișlia, Criuleni, Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Compania noastră caută să angajeze un Operator Ajutor Manager, o poziție importantă în cadrul echipei noastre, care joacă un rol vital în a ajuta la gestionarea eficientă a operațiunilor de zi cu zi ale companiei. Acest rol necesită o persoană organizată și motivată, cu abilități exemplare de comunicare și o atitudine proactivă. Deși nu cerem experiență anterioară, suntem în căutarea unei persoane dispuse să învețe și să crească profesional.

Cerințele față de candidat

  • Abilități de organizare și gestionare a timpului;
  • Abilități de comunicare verbală și scrisă;
  • Atitudine proactivă și capabilitatea de a lucra eficient cu o echipă

Responsabilitățile candidatului:

  • sistarea managerului în diverse operațiuni;
  • Arhivarea și organizarea documentelor;
  • Pregătirea și organizarea întâlnirilor;
  • Monitorizarea și răspunsul la email-uri;
  • Gestionarea agendei managerului.

Oferta companiei:

  • Un salariu atractiv de 15000 MDL;
  • Oportunități de dezvoltare profesională și de avansare în cadrul companiei;
  • Un mediu de lucru dinamic și prietenos;
  • Program de lucru flexibil.

Procesul de depunere a candidaturii:

Pentru detalii apelați Nr telefon [vezi telefon]079456737

Despre

HR managerul companiei nu a reușit să completeze acest câmp, dar fii sigur, ei au o istorie super interesantă. Curând îi vom contacta și-i vom ruga să o adauge. Până atunci, vezi ofertele lor de angajare.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte