Опубликовано вчера

Infirmieră

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Responsabilități:

  • Efectuează, verifică și supraveghează curățenia spațiilor de lucru, saloanelor pacienților.
  • Asigură respectarea normelor sanitar-igienice în spațiile de lucru.

Cerințe

  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • punctualitate, responsabilitate, disciplină.

Oferta companiei:

  • Salariu atractiv și întreg pachet social
  • Condiții de muncă foarte bune
  • Prânz gratuit
  • Echipament de lucru gratuit
  • Reducere la serviciile clinicii
  • Program de lucru în zi sau în gărzii.

Vă încurajăm să ne contactați la numărul de telefon 022 106 789, 022-106 826,

sau resurse.umane@novamed.md

Отправить резюме

О компании

Spitalul Polivalent Novamed este un spital privat, specializat în diagnostic și tratament de profil larg.

Misiunea noastră constă în grija deplină pentru sănătate, de aceea tindem ca oricine să găsească aici soluţiile și asistenţa competentă necesare pentru bunăstarea fiecărui pacient.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Ботаника, Chisinau, strada Tudor Strișcă, nr. 30 Spitalul Novamed
Телефон:
Эл. почта:
Веб-сайт:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?