Publicat Ieri

Infirmieră

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Responsabilități:

  • Efectuează, verifică și supraveghează curățenia spațiilor de lucru, saloanelor pacienților.
  • Asigură respectarea normelor sanitar-igienice în spațiile de lucru.

Cerințe

  • cunoașterea limbilor română și rusă;
  • punctualitate, responsabilitate, disciplină.

Oferta companiei:

  • Salariu atractiv și întreg pachet social
  • Condiții de muncă foarte bune
  • Prânz gratuit
  • Echipament de lucru gratuit
  • Reducere la serviciile clinicii
  • Program de lucru în zi sau în gărzii.

Vă încurajăm să ne contactați la numărul de telefon 022 106 789, 022-106 826,

sau resurse.umane@novamed.md

Trimite CV

Despre companie

Spitalul Polivalent Novamed este un spital privat, specializat în diagnostic și tratament de profil larg.

Misiunea noastră constă în grija deplină pentru sănătate, de aceea tindem ca oricine să găsească aici soluţiile și asistenţa competentă necesare pentru bunăstarea fiecărui pacient.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Botanica, Chisinau, strada Tudor Strișcă, nr. 30 Spitalul Novamed