Опубликовано вчера

Chelner

Основная информация

Зарплата:
15 000 MDL
Вид занятости:
Работа посменно
Oпыт:
Без опыта, Студенты
Город:
Кишинёв, Центр

Описание вакансии

Scurtă descriere a poziției vacante:

Midpoint, un restaurant cosmopolit recunoscut pentru atmosfera sa plăcută și mâncarea delicioasă, caută un nou membru al echipei sale de servire pentru a asigura o experiență de neuitat pentru clienții noștri. Poziția vacantă este Chelner, o rol vital în oferirea unui serviciu excepțional clienților noștri.

Cerințele față de candidat:

  • Atitudine pozitivă și spirit de echipă
  • Abilitatea de a munci în ritm rapid și de a menține un zâmbet
  • Atenție la detalii și abilități bune de comunicare
  • Disponibilitate pentru a lucra în ture
  • Poate fi student sau nu are experiență anterioară în domeniu

Responsabilitățile candidatului:

  • Să ofere clienților un serviciu prietenos, atent și prompt
  • Să ia comenzi, să servească mâncarea și să predea factura
  • Să mențină curățenia în zonă
  • Să fie în cunoștință de cauză cu meniul și să vină cu sugestii pentru clienți

Oferta companiei:

Midpoint oferă un salariu competitiv de 15000 MDL şi oportunităţi de avansare și dezvoltare personală. Oferim de asemenea o atmosferă de lucru plăcută și dinamică cu o echipă profesionistă și prietenoasă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te rugăm să depui candidatura ta prin intermediul platformei delucru.md. Ai posibilitatea de a ne trimite CV-ul tău direct prin această platformă. Reține că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul delucru.md. Așteptăm cu nerăbdare să ne întâlnim cu tine!

Отправить резюме

О компании

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Центр, str. Albisoara 4
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?