Publicat Ieri

Chelner

Informații de bază

Salariu:
15 000 MDL
Program de lucru:
În ture
Experiență:
Fără Experiență, Studenți
Oraș:
Centru, Chișinău

Descrierea poziției vacante

Scurtă descriere a poziției vacante:

Midpoint, un restaurant cosmopolit recunoscut pentru atmosfera sa plăcută și mâncarea delicioasă, caută un nou membru al echipei sale de servire pentru a asigura o experiență de neuitat pentru clienții noștri. Poziția vacantă este Chelner, o rol vital în oferirea unui serviciu excepțional clienților noștri.

Cerințele față de candidat:

  • Atitudine pozitivă și spirit de echipă
  • Abilitatea de a munci în ritm rapid și de a menține un zâmbet
  • Atenție la detalii și abilități bune de comunicare
  • Disponibilitate pentru a lucra în ture
  • Poate fi student sau nu are experiență anterioară în domeniu

Responsabilitățile candidatului:

  • Să ofere clienților un serviciu prietenos, atent și prompt
  • Să ia comenzi, să servească mâncarea și să predea factura
  • Să mențină curățenia în zonă
  • Să fie în cunoștință de cauză cu meniul și să vină cu sugestii pentru clienți

Oferta companiei:

Midpoint oferă un salariu competitiv de 15000 MDL şi oportunităţi de avansare și dezvoltare personală. Oferim de asemenea o atmosferă de lucru plăcută și dinamică cu o echipă profesionistă și prietenoasă.

Procesul de depunere a candidaturii:

Te rugăm să depui candidatura ta prin intermediul platformei delucru.md. Ai posibilitatea de a ne trimite CV-ul tău direct prin această platformă. Reține că CV-ul tău nu va ajunge niciodată în spam la angajatori dacă este trimis prin intermediul delucru.md. Așteptăm cu nerăbdare să ne întâlnim cu tine!

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Centru, str. Albisoara 4