Опубликовано сегодня

Cusătoreasă pe operații în flux la o fabrică din Ialoveni

Компания подтверждена
Вакансия прошла проверку
Отправить резюме

Основная информация

Зарплата:
от 7 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Образование:
Без образования
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Яловены

Описание вакансии

Responsabilităţi:

  • Coaserea îmbrăcămintei la nivel de calitate înalt și îndeplinirea comenzilor în termenii stabiliți.

Cerinţe:

  • Cunoștințe și abilități de lucru în flux;
  • Îndeplinirea operațiilor de diferit nivel de complexitate;
  • Cunoașterea utilajelor care execute diverse tipuri de cusături.
  • Încadrarea în categorii, după nivelul de unoaștere specifică
    a materialelor și tehnicilor necesare.

Condiţii de muncă:

  • Grafic de luni până vineri, orele 8:00-17:00;
  • Salariu între 7 000 și 12 000; conform normei setate.
  • Indicatori de performanță compuși din disciplină și nivel
    de productivitate;
  • Locația Ialoveni, Centru;
  • Perioada de probă 5 zile (complet achitată)

Beneficii:

  • Poți influența salariul tău prin indicatori de
    productivitate;
  • Transport asigurat sau compensat;
  • Te ajutăm să obții diplomă acreditată de la Ministerul Educației în cazul în care nu o ai;
  • Mediu de lucru modern și placut;
  • Asigurarea medicală, asigurarea socială, impozitul tău
    pe venit achitat de către angajator.
  • Apreciem stabilitatea și plătim pentru ea
  • Bonus lunar pentru că ești responsabil și vii la muncă în fiecare zi

Expediați CV-ul pe e-mail perselect7@gmail.com. Pentru informații contactați-ne la numărul de telefon [показать номер]060399901

Ключевые навыки
Comunicare Etica în muncă Adaptabilitate Empatie Lucru în echipa Time Management

Преимущества

Tранспортные расходы

Зона отдыха

Бонусы и премии

Частное медицинское страхование

Баланс между работой и личной жизнью

Вознаграждение за лояльность

Персональные бонусы

Оплата сверхурочной работы

О компании

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Яловены, Centru
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?