Publicat azi

Cusătoreasă pe operații în flux la o fabrică din Ialoveni

Informații de bază

Salariu:
de la 7 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Studii:
Fără studii
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Ialoveni

Descrierea poziției vacante

Responsabilităţi:

  • Coaserea îmbrăcămintei la nivel de calitate înalt și îndeplinirea comenzilor în termenii stabiliți.

Cerinţe:

  • Cunoștințe și abilități de lucru în flux;
  • Îndeplinirea operațiilor de diferit nivel de complexitate;
  • Cunoașterea utilajelor care execute diverse tipuri de cusături.
  • Încadrarea în categorii, după nivelul de unoaștere specifică
    a materialelor și tehnicilor necesare.

Condiţii de muncă:

  • Grafic de luni până vineri, orele 8:00-17:00;
  • Salariu între 7 000 și 12 000; conform normei setate.
  • Indicatori de performanță compuși din disciplină și nivel
    de productivitate;
  • Locația Ialoveni, Centru;
  • Perioada de probă 5 zile (complet achitată)

Beneficii:

  • Poți influența salariul tău prin indicatori de
    productivitate;
  • Transport asigurat sau compensat;
  • Te ajutăm să obții diplomă acreditată de la Ministerul Educației în cazul în care nu o ai;
  • Mediu de lucru modern și placut;
  • Asigurarea medicală, asigurarea socială, impozitul tău
    pe venit achitat de către angajator.
  • Apreciem stabilitatea și plătim pentru ea
  • Bonus lunar pentru că ești responsabil și vii la muncă în fiecare zi

Expediați CV-ul pe e-mail perselect7@gmail.com. Pentru informații contactați-ne la numărul de telefon [vezi telefon]060399901

Abilități cheie
Comunicare Etica în muncă Adaptabilitate Empatie Lucru în echipa Time Management
Trimite CV

Beneficii

Mașină de serviciu / Decontare transport

Zonă de recreere

Bonusuri și prime în funcție de performanță

Asigurare medicală privată

Echilibru viață personală / profesională

Recompensarea loialității

Personalizarea beneficiilor

Over Time plătit

Despre companie

Compania oferă servicii de recrutare şi selecţie a personalului, servicii de documentare a relaţiilor de muncă şi HR

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Ialoveni, Centru