Опубликовано вчера

Маляр штукатур

Основная информация

Зарплата:
от 14 000 MDL
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Без опыта
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Cerințele față de candidat

  • Dornic de a afla și de a învăța meseria de mălâr ștukatur.
  • Seriozitate, punctualitate și responsabilitate.
  • Aptitudini bune de comunicare și lucrul în echipă.

Responsabilitățile candidatului

  • Efectuarea lucrărilor de mălâr ştukatur în conformitate cu instrucțiunile primite.
  • Mentenanța și curățenia după executarea lucrărilor.
  • Asigurarea performanţei şi calităţii lucrărilor executate.

Oferta companiei

Vă oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, program full-time și un salariu începând cu 14000 MDL. Oferim și formare la locul de muncă pentru a vă dezvolta abilitățile și a vă ajuta să vă îmbunătățiți în domeniul mălăriei și ștukaturii.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Отправить резюме

О компании

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв, Старая почта, Hulboaca str. Stefan cel Mare 136
Телефон:
Эл. почта:
Социальные сети:

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?