Publicat Ieri

Маляр штукатур

Informații de bază

Salariu:
de la 14 000 MDL
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Fără Experiență
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Cerințele față de candidat

  • Dornic de a afla și de a învăța meseria de mălâr ștukatur.
  • Seriozitate, punctualitate și responsabilitate.
  • Aptitudini bune de comunicare și lucrul în echipă.

Responsabilitățile candidatului

  • Efectuarea lucrărilor de mălâr ştukatur în conformitate cu instrucțiunile primite.
  • Mentenanța și curățenia după executarea lucrărilor.
  • Asigurarea performanţei şi calităţii lucrărilor executate.

Oferta companiei

Vă oferim un mediu de lucru plăcut și dinamic, program full-time și un salariu începând cu 14000 MDL. Oferim și formare la locul de muncă pentru a vă dezvolta abilitățile și a vă ajuta să vă îmbunătățiți în domeniul mălăriei și ștukaturii.

Procesul de depunere a candidaturii

Vă invităm să trimiteți CV-ul dvs. prin intermediul platformei delucru.md.

Trimite CV

Despre companie

Masbalt SRL, este o companie de constructii cu o vechime de peste 14 ani pe piata Republicii Moldova. Noi oferim angajatilor tot suportul necesar in orice problema sau intrebare!  Lucram cu suflet si din suflet cu clientii nostri! Noi suntem o echipa indreptata spre rezultat, suntem dinamici si intr-un pas cu succesul.

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău, Poșta Veche, Hulboaca str. Stefan cel Mare 136