Опубликовано вчера

Tehnician

Основная информация

Зарплата:
Договорная
Вид занятости:
Full-time
Oпыт:
Entry-Level (< 2 лет)
Город:
Кишинёв

Описание вакансии

Compania Omega Logistic situată pe strada 31 august 62 căutăm un tehnician experimentat pentru întreținerea și repararea aparatelor noastre de cafea. Dacă ai cunoștințe tehnice solide, o atitudine proactivă și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Instalarea, întreținerea și repararea echipamentelor de cafea profesionale.
  • Diagnosticarea problemelor tehnice și oferirea de soluții rapide și eficiente.
  • Efectuarea verificărilor și mentenanței preventive pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor.
  • Oferirea de suport tehnic și instruire pentru personalul cafenelei în utilizarea corectă a aparaturii.
  • Documentarea intervențiilor și menținerea înregistrărilor de service.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în întreținerea și repararea aparatelor de cafea sau a altor echipamente similare.
  • Cunoștințe tehnice solide în domeniul electric și mecanic.
  • Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Disponibilitate pentru intervenții rapide și eventual deplasări la locații diferite.

Te așteptăm cu drag in echipa noastra!

Trimite CV mariana.matran@ids.md">mariana.matran@ids.md.

Отправить резюме

О компании

HR менеджер не успел заполнить данное поле, но можете быть уверены, у этой компании очень интересная история. Вскоре мы свяжемся с их менеджером и прпоросим дополнить информацию. А пока можете посмотреть их предложения о работе.

Отзывы о компании

Оцените компанию:
0 star star star star star 0 отзывов

Контакты

Адрес вакансии
Кишинёв
Телефон:
Эл. почта:

Похожие вакансии в этой компании

Похожие вакансии

Вы все еще ищете работу или ищете сотрудников для своего бизнеса?