Publicat Ieri

Tehnician

Informații de bază

Salariu:
Negociabil
Program de lucru:
Full-time
Experiență:
Entry-Level (< 2 ani)
Oraș:
Chișinău

Descrierea poziției vacante

Compania Omega Logistic situată pe strada 31 august 62 căutăm un tehnician experimentat pentru întreținerea și repararea aparatelor noastre de cafea. Dacă ai cunoștințe tehnice solide, o atitudine proactivă și îți dorești să lucrezi într-un mediu dinamic, te invităm să aplici!

Responsabilități:

  • Instalarea, întreținerea și repararea echipamentelor de cafea profesionale.
  • Diagnosticarea problemelor tehnice și oferirea de soluții rapide și eficiente.
  • Efectuarea verificărilor și mentenanței preventive pentru a asigura funcționarea optimă a echipamentelor.
  • Oferirea de suport tehnic și instruire pentru personalul cafenelei în utilizarea corectă a aparaturii.
  • Documentarea intervențiilor și menținerea înregistrărilor de service.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în întreținerea și repararea aparatelor de cafea sau a altor echipamente similare.
  • Cunoștințe tehnice solide în domeniul electric și mecanic.
  • Abilități excelente de diagnosticare și rezolvare a problemelor tehnice.
  • Abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții.
  • Disponibilitate pentru intervenții rapide și eventual deplasări la locații diferite.

Te așteptăm cu drag in echipa noastra!

Trimite CV mariana.matran@ids.md">mariana.matran@ids.md.

Trimite CV

Despre companie

Recenziile companiei

Evaluează compania:
0 star star star star star 0 recenzii

Contacte

Adresa postului vacant
Chișinău